KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9636138
nr 963 6138
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Etsning, Hjalmar Strååt (1885-1971), Visby, signerad, motivet: 24x23
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:46:50
22/5 23:08:04
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt